SMAJ13CA-E3/5A
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
SMAJ13CA-E3/5A
  • 1
Product Category : TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature : - 55 C
Pd - Power Dissipation : 400 W
Package / Case : DO-214AC
Maximum Operating Temperature : + 150 C
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 21.5 V
Breakdown Voltage : 14.4 V
Polarity : Bidirectional
Manufacturer : Vishay Semiconductors
Description : ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 13V 5% Bi